HAKKIMIZDA

Erkoyuncu İnşaat, 10 yılı aşkın tecrübesi ile Konya'da çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren anlayışı ile müşterilerinin hizmetindedir.

ERKOYUNCU İNŞAAT

Gesa inşaat ortaklığından sonra inşaat sektörüne Erkoyuncu inşaat olarak devam etmektedir, fonksiyonelliği, estetiği ve prestiji harmanlayan, iç tasarım anlayışını konularına yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini daima hedeflemiştir.

Konya'da çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren anlayışı ile müşterilerinin hizmetindedir.Gesa inşaat ortaklığından sonra inşaat sektörüne Erkoyuncu inşaat olarak devam etmektedir, fonksiyonelliği, estetiği ve prestiji harmanlayan, iç tasarım anlayışını konularına yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini daima hedeflemiştir.

Başarılarını sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımayı öncelikli hedef olarak seçen Erkoyuncu İnşaat, zaman içerisinde bu yolda gerekli olan değişime hızla ayak uydurmuş ve başarılarını daim kılmıştır. Koşullar ne olursa olsun, bundan sonra kaliteli ürün ve hizmet politikasından, dürüst kimliğinden ve ilklerinden taviz vermeyecek, müşteri memnuniyetini daima esas alacaktır.

Bugün inşaat sektöründe haklı bir güvene sahip olan Erkoyuncu İnşaat, gerek mimari tasarımda gerek inşaat sektöründe uluslararası standartları yakalamış, diğer yandan da Türk insanının yaşam, örf ve adetlerine yönelik çalışmayı başarmış, insanların yaşamdan zevk alacakları alanları yapmayı tercih etmiştir. Erkoyuncu İnşaatın amacı, bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmak ve bu konuda Konya'nın lideri olmaktır.

İnşaat sektöründe bizi seçtiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. İnşaat sektörü kalkınmanın yapıtaşlarından biridir. Üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılarında başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Erkoyuncu İnşaat'ın bireylerince kaliteli bir yaşam biçimi olarak benimseyerek müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı ve her defasında yanıt vermek prensibini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Yaşam sevincinizi daha fazla bekletmeyin.

Sizin için mutluluğu yeniden tasarladık!