İnşaat Projelerimiz

Konya İnşaat Firmaları

Yaşamın en güzel duyguları arasında yer alan barınma ihtiyacı insanca bir yaşamın en önemli gerekliliği. Konya inşaat firmaları olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde profesyonelliği ve etik kuralları ön planda tuttuğumuz anlayışla oluşturduğumuz konutlarımızı müşterilerinize sunmuş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İmara açık geniş düzlüklerinde birbirinden modern ve çağdaş yapıların her geçen gün biraz daha artış göstermesi Konya ilinin bu alanda yatırım yapılabilirliğini yansıtması açısından en önemli kanıt olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yaşam kalitesini en üst seviyede tutan konutlarda modern ve çağdaş hayatı ile yaşanabilir alanlar oluşturmak Konya inşaat Projeleri geliştiren firmamızın en önemli prensipleri içerisinde yer almaktadır. Bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz konutları sağlanma noktasında bitmiş ve yapımı devam eden birçok proje sizlere beklemektedir. Yapım inşaat aşamasında en kaliteli malzemenin kullanılmasının yanı sıra mimari projelendirmesinden statik projesine kadar her türlü yasal standartları hassasiyetle uygulayan firmamız sizlerin güven içerisinde ve gönül rahatlığıyla uzun yıllar sevdiklerinizle zaman geçireceğiniz konutlar sunmaktadır.

İlk Bakışta Büyüleyen Görselliği İle Hayatınız Çok Daha Anlam Kazanacak.

Göz alıcı mimari tasarımının yanı sıra altyapı çalışmalarında gösterilen hassasiyet sayesinde iç mimarisiyle uyumlu geniş konutlarımızda misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz projelerimiz ile firmamız sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir. Uyulması zorunlu tüm yapı denetimi kuralları bütününe göre dizayn edilmiş inşaat projelerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunmak firmamız açısından mutluluk vericidir. Kendi alanında lider kuruluşumuz projelerinde arazi seçimine son derece dikkat etmekte ve inşaat kalitesinin dışında konutun yer aldığı bölgeyi de aynı hassasiyetle tespit etmektedir.

Şehircilik alanında önemli bir yatırım alanı olan Konya ili sosyal donatıları ve çevre düzenlemeleri ile nefes alınan ferah inşaat tasarımları sayesinde sağlıklı şehirleşme anlayışında ülkemizin önde gelen illeri arasında bulunmaktadır. Başta Konya inşaat sektörü olmak üzere sanayi ve kurumsal yatırımlarının hız kesmeden devam ettiği şehirde sürekli artış gösteren nüfus hareketliliği bu bağlamda ticari yatırımları daha anlamlı kılmaktadır.

Yatırım Araçları Arasında Konut Birinci Sırada.

Konya ilinin artan nüfusa oranla arz talep dengesi içerisinde büyüyen konut ve işyeri ihtiyacını karşılamak üzere bu alanda üretimi sağlayan inşaat sektörü konut arzının, aynı zamanda değerli bir yatırım aracı olarak görülmesi boşuna değildir. Her yıl yaklaşık %10 oranında yatırımcısına kazanç sağlayan bu yapıların sağladığı katma değer sayesinde önemli bir iş sahası oluşmasına zemin yaratması şehrin inşaatçılık alanında bir marka olmasını sağlamıştır.

Gerekli çevre düzenlemeleri ile son derece sakin ve bir o kadar modern yaşam konsepti sağlanan yapılarımızda elektrik ve su tesisatları gibi bağlantıların son derece kaliteli malzemelerden oluşturulması ayrıca ısı yalıtımının yapılmış olması size sıcak bir yuva kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşmamızı sağlamaktadır. Ailenizle birlikte huzurlu bir hayatın tadını çıkarabileceğiniz sizinle birlikte mutlu anılara tanıklık edecek projelerimiz sizleri bekliyor